تبلیغات
*احسان علیخانی تک ستاره اجرا* - روزاول

*احسان علیخانی تک ستاره اجرا*

ســــــــلامـــــــــ

من هم به سهم خودم تولدده سالگی ماه عسل روتبریک میگم وارزوی کلی اتفاق خوب ودرجه 

یک واسه ماه عسل امسال ...

واماتقویم اولین روزماه عسل ورق خوردکه بیشترامروزخاطره بازی ومرورسال گذشته بود برای 

شروع...

امسال سعی دارم بیشترگزارش تصویری بذارم تانوشتاری....البته اگه وقت کنم وخداکمکم 

کنه....ولی نوشتاری هم میذارم(مختصروکوتاه)

واسم دعاکنید...

منم بتونم سهم کوچیکی درانتشارماه عسل داشته باشم وبه بهترین نحواینکاروبکنم...

photo_2016-06-07_14-16-20
photo_2016-06-06_22-14-37
photo_2016-06-07_14-15-57
photo_2016-06-07_14-49-55
photo_2016-06-06_21-56-27

photo_2016-06-07_14-16-05
photo_2016-06-06_21-54-08

عکسهای درسایزبزرگ رولینک پایینش روکایک کنیدتاعکسهادرسایزاصلی بازبشن...


بهنوش بختیاری: از افسردگى فراوان آدمهای كشورم در ماه عسل صحبت كنید


احسان علیخانی در اولین برنامه ماه عسل ٩٥ از میهمانان بازیگر زن برنامه خواست تا موضوعاتی كه دوست دارند در طول این سی روز مطرح شود را بیان كنند كه بهنوش بختیاری درحالی كه برای مطرح كردن موضوع دلخواهش دودل بود با تأملی گفت: من خیلی دوست دارم شما درباره "ترنس"ها صحبت كنید. خانم هایی كه ظاهر زنانه دارند و روحیه مردانه و بالعكس. این یك آسیب اجتماعی است كه وجود دارد و تعداد این أفراد هم كم نیست. 

علیخانی پس از این پیشنهاد گفت: این مسئله ای است كه در جامعه وجود دارد و استفتائات شرعی درباره اش انجام شده و ممكن است عده ای درگیر آن باشند.

رستمی: “ماه عسل” برنامهای برای همه اقشار جامعه
بعد از پخش آیتم عقد حامد و عاطفه در “ماه عسل” و حضور خیرین و مسئولین از جمله ریاست بنیاد شهید در جشن ازدواج آنها در مشهد مقدس، در بخش دوم گفتگو احسان علیخانی میزبان سه تن از بازیگران مرد سینما و تلویزیون شد. حمید گودرزی، سیاوش خیرابی و امیرحسین رستمی در قاب “ماه عسل” حاضر شدند. رستمی درباره حضور در طرح محسنین اعلام کرد: وقتی پشت اتفاقات خوب نیتهای درست، انرژی خوب و صداقت وجود داشته باشد میتوان حدس زد که چه نتیجهای را به دنبال دارد و چون کسی نگاه مادی به این موضوع نداشت قابل پیشبینی بود. حمید گودرزی ضمن تأیید سخنان رستمی بیان کرد: “ماه عسل” و فراخوان برای این طرح در شکوفایی گسترش طرح محسنین بیتأثیر نبود. رستمی همچنین افزود: علت موفقیت و جذابیت “ماه عسل” و پایداری ۱۰ ساله آن، این است که “ماه عسل” برای یک قشر خاص نیست و تمام اقشار جامعه را در نظر دارد و مخاطب خودش ساخته است.
فاطمه میهمان ماه عسل به آرزویش رسید
فاطمه نویسنده معلولی که سال گذشته در قسمت آخر ““ماه عسل”” از آرزوی خود مبنی بر ملاقات با حسین سهیلی زاده سخن گفته بود موضوع آیتم بعدی “ماه عسل” بود. بعد از حضور فاطمه در “ماه عسل” و به دنبال تماس سهیلی زاده مبنی بر قبول خواسته فاطمه امروز یک سال است که فاطمه نوشتههای خود را به وی میرساند و سهیلیزاده کارگردان مطرح تلویزیون فاطمه را به یک آموزشگاه فیلمنامه نویسی معرفی و شرایط تحصیل در این آموزشگاه را برای وی فراهم کرد
از کتابت قرآن کریم تا ساخت پرورشگاه برای ایتام
علیخانی بیان کرد شنیدم که تصمیم دارید عواید و هدیه این اثر ماندگار را به ساخت یک پرورشگاه برای ایتام اختصاص بدهید، پیشنهاد این کار از سوی چه کسی مطرح شد. جانفزا پاسخ داد: این پیشنهاد از سوی مادرم مطرح شد.  وی همچنین از اساتید و هنرمندانی که در خلق این اثر عظیم نقش داشتند همچون استاد فرشچیان، استاد رسول معتمدی، دکتر صادقزاده، استاد ساعی، استاد قادران و آقایان بلندیان و علی و احسان تحریریان نام برد و تشکر کرد.  علیخانی در پایان پرسید: این سؤال ممکن است پیش بیاد که به جای این کار میتوانستید کلی گره گشایی بکنید، و کارهایی را انجام دهید که در قرآن به آن سفارش شده است، چرا پدرتان چنین وصیتی کرد؟ جانفزا پاسخ داد: شاید مصداق بارز آن داستان است که پدری به فرزندانش وصیت کرد برای رسیدن به گنج زمینی را شخم بزنند، و گنج محصولی بود که از زمین به دست آمد. امروز احساس میکنیم که پدرم ما را به کتابت قرآن رهنمون کرد تا بتوانیم از دل آن به حقیقت برسیم، و از دغدغههایی که در سنین جوانی وجود داشت رها شویم و هدایت قرآن در طول بیست سال تأثیر بسزایی در زندگی ما داشت.
*********************************

راستی ازاین به بعداگرنظروپیشنهادوحتی انتقادی داریددرموردوبلاگ به پیجم مراجعه 

کنیدویاکامنت بذارید...میخوام وبلاگم روبهترش کنم...

پیجم:fatemeh.a.e.f[ دوشنبه 17 خرداد 1395 ] [ 08:16 ب.ظ ] [ الینا . ] نظرات      قالب ساز آنلاین